KOLEDAR TEKMOVANJ V SKLOPU KARATE ZVEZE SLOVENIJE 2017

 

Tekmovalni koledar za leto 2017

 

Zadnje ažuriranje koledarja: 02. 27. 2017

Datum
Uradna tekmovanja KZS
Mednarodni turnirji na koledarju WKF & EKF
Ostalo
05.01.-08.01.
 
 

Priprave članske reprezentance

Žalec

07.01.-08.01.
 
 

Priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

Kranj

07.01.
 
 

Priprave otroške reprezentance

Žalec

13.01.-15.01.
 

MT – Grand Prix Croatia

Samobor (Hrvaška)

 
27.01.-29.01.
 

Karate1 – Premier League

Pariz (Francija)

 
03.02.-05.02.
 
 

Priprave članske reprezentance – kate

03.02.-05.02.
 
 

Zaključne priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

04.02.
 
 

Priprave otroške reprezentance

11.02.
 

MT – East Open

Halle-Saale (Nemčija)

 
17.02.-19.02.
 
 
18.02.-19.02.
 
 

Priprave članske reprezentance – športne borbe

25.02.-26.02.
 
 
03.03.-05.03.
 
 
04.03.
 
 

MT – Virovitica Open

Virovitica (Hrvaška)

11.03.-12.03.
 
 
11.03.
 
 

Priprave otroške reprezentance

13.03.-16.03.
 
 

Priprave članske reprezentance – trening kamp in testiranje

Laško

17.03.-19.03.
 

Karate1 – Premier League

Rotterdam (Nizozemska)

 
18.03.
 
 

MT – Pljevlja Open 2017

Pljevlja (Črna gora)

19.03.
 

MT – Ippon 2017

Priština (Kosovo)

 
25.03.-26.03.
 
 
31.03.-02.04.
 
 
01.04.
 
 
08.04.-09.04.
 

MT – Golden Belt of Cacak

Čačak (Srbija)

 
08.04.
 
 
14.04.-16.04.
 
 
19.04.-23.04.
 
 

Zaključne priprave članske reprezentance

22.04.
 
 

Priprave otroške reprezentance

23.04.
 
 

MT – Katana cup – Bohinj open 2017 (C turnir KZS)

Bohinjska Bistrica

04.05.-07.05.
 
 
13.05.-14.05.
 

MT – Danube Cup

Novi Sad (Srbija)

 
13.05.
 
 

Priprave otroške reprezentance

19.05.-21.05.
 

BP – Balkansko prvenstvo za otroke

Turčija

 
03.06.-04.06.

EPR – 15. Evropsko prvenstvo regij

Priština (Kosovo)

 
 
03.06.
 
 
11.06.
 
 
17.06.-18.06.
 

Karate1 – Series A

Toledo (Španija)

 
18.06.
 

MT – Memorial Karate Tournament “Xhevat Makolli”

Priština (Kosovo)

 
24.06.-25.06.
 

MT – Austrian Junior Open 2017

Salzburg (Avstrija)

 
24.06.
 
 

Priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

26.06.-02.07.
 
 
01.07.-02.07.

SI – Sredozemske igre

Tarragona (Španija)

 
 
25.07.-26.07.

SVI – svetovne igre (karate)

Wroclav (Poljska)

 
 
04.08.-06.08.
 
 

Priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

14.08.-18.08.
 
 

Priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

08.09.-10.09.
 

Karate1 – Premier League

Leipzig (Nemčija)

 
09.09.-10.09.
 
 

Priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

23.09.-24.09.
 

Karate1 – Series A

Istanbul (Turčija)

 
23.09.
 
 
30.09.-01.10.
 

MT – Croatia Open

Reka (Hrvaška)

 
07.10.-08.10.
 

Karate1 – Series A

Salzburg (Avstrija)

 
07.10.
 

MT – Maribor open (A turnir KZS)

Maribor

 
13.10.-15.10.
 
 

Zaključne priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

14.10.
 

MT – Hungarian Grand Prix

Budimpešta (Madžarska)

 
20.10.-22.10.
 

MT – Venice Cup

Venice - Caorle (Italija)

 
25.10.-29.10.
 
 
05.11.
 
 
10.11.-12.11.
 

BP – Balkansko prvenstvo za šole

Srbija

 
11.11.-12.11.
 

Karate1 – Series A

Okinawa (Japonska)

 
18.11.
 

MT – Ljubljana open 2017 (A turnir KZS)

Ljubljana

 
25.11.

DP – Državno prvenstvo do 21 let

 
 
02.12.
 

MT – Trbovlje 2017 (A turnir KZS)

Trbovlje

 
08.12.-10.12.
 

BP – Balkansko prvenstvo za kadete, mladince in U21

Črna gora

 
15.12.-17.12.
 

MT – Turkish Open

Istanbul (Turčija)

 
16.12.-17.12.
 
 

Priprave kadetske, mladinske in U21 reprezentance

Koledar ni dokončen, možne so spremembe.

Pri točkovanju za Karateist in Klub leta bomo skladno s kriteriji za točkovanje upoštevali vse rezultate dosežene na tekmovanjih v PRVEM stolpcu ter v DRUGEM stolpcu rezultate dosežene na tekmovanjih KARATE1, balkanskih prvenstvih ter mednarodnih turnirjih v Sloveniji.

Rezultati s turnirjev na koledarju bodo upoštevani za kategorizacijo pod pogoji, ki jih določa OKS.
Klubi, ki se bodo udeležili mednarodnih turnirjev, navedenih v 3. stolpcu, in bodo želeli dosežene rezultate upoštevati za kategorizacijo, bodo morali sami pridobiti s strani organizatorja tekmovanja vsa potrebna dokazila o izpolnjevanju pogojev za kategorizacijo – zapisnik tekmovanja in prijavno listo za želeno kategorijo.